Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (24 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
pl: Edytuj (klasyczny edytor)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
pl: Edytuj (blokowy edytor)

en: Change settings
pl: Zmień ustawienia

en: Default editor for all sites
pl: Domyślny edytor dla wszystkich witryn

en: Editor Settings
pl: Ustawienia edytora

en: Default Editor
pl: Domyślny edytor

[ctx: Editor Name]
en: block editor
pl: edytor blokowy

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
pl: klasyczny edytor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
pl: Edytuj &#8220;%s&#8221; w edytorze blokowym

en: Switch to block editor
pl: Przełącz na edytor blokowy

en: Switch to classic editor
pl: Przełącz na edytor klasyczny

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
pl: Domyślnie edytor blokowy jest zastępowany przez edytor klasyczny, a użytkownicy nie mogą przełączać edytorów.

en: Allow site admins to change settings
pl: Zezwól administratorom witryny na zmianę ustawień

en: Editor
pl: Edytor

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Allow users to switch editors
pl: Zezwól użytkownikom na przełączanie edytorów

en: Default editor for all users
pl: Domyślny edytor dla wszystkich użytkowników

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
pl: https://pl.wordpress.org/plugins/classic-editor/

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
pl: Kontrybutorzy WordPressa

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
pl: Przywraca klasyczny edytor WordPressa wraz ze starym widokiem edycji wpisu TinyMCE, meta boxy, itp. Zapewnia wsparcie dla starszych wtyczek, które rozszerzają ten ekran.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
pl: Edytor klasyczny

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
pl: Edytuj &#8220;%s&#8221; w klasycznym edytorze

en: Settings
pl: Ustawienia
